Допоможіть врятувати Владиславчика!

ТЕРНОПІЛЬ! ТЕРМІНОВО!
Дуже терміново потрібні донори на тромбоцити, бажано чоловіки віком 20-45р з 1+ групою крові для 4-річного Владиславчика.
Хлопчика перебуває в онкогематологічному відділенні дитячої обласної лікарні Тернополя, де проходить лікування гострого лімфобластного лейкозу.
Для успішного лікуванні онкології вкрай важливо всі протоколи хіміотерапії проводити вчасно, але через низькі тромбоцити Владислав не може продовжити курс хіміотерапії.
Крім того, при низьких тромбоцитах завжди є ризики кровотеч, які є великою загрозою для життя дитини.
Донори, відгукніться, будь ласка.
Допоможіть врятувати дитину!
Контактні особи -
Віка, мама хлопчика, тел. 0687035211
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Кров можна здати на станції переливання крові, вул.Клінічна, 8.
Процедура здавання тромбоцитів переважно займає два дні( в термінових ситуаціях це робиться за один день) та вимагає більшої участі донора, ніж при даванні крові на еритроцитарну масу. В перший день донор проходить обстеження, а на другий - безпосередньо здає тромбоцити.
Обстеження відбувається на станції переливання крові.
Перед обстеженням не можна вживати їжу. На наступний день вже будуть відомі результати аналізу. Якщо протипоказань до донорства не виявлено, можна домовитись про дату здавання тромбоцитів з урахуванням того, що результат аналізу дійсний протягом 5 діб. Процедура тромбоцитоферезу займає приблизно півтори години.
Донора підключають до сепаратора крові. Всі фільтри та обладнання при цьому разового використання. З вени апарат забирає кров, відфільтровує та залишає тільки тромбоцити і невелику кількість плазми крові, яка необхідна для підтримання тромбоцитів у життєздатному стані, а всі інші компоненти крові відразу повертаються донору. Тромбоцитарна маса забирається в об'ємі приблизно 200 мл, при цьому для адекватного проходження процедури донору вводиться невеликий об'єм розчину антикоагулянту для запобігання згортання крові у голці системи для забору. Процедура цілком безпечна для донора, так як є автоматизованою і відбувається після аналізу крові на рівень тромбоцитів, що виключає негативний вплив на процес згортання крові у донора, який забезпечується цими клітинами.

Search

Популярні новини

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

46002, Україна

 м. Тернопіль, вул. Уласа Самчука 3а

  • dummy +38 067 250 31 36

  • dummy zhyvy2020@gmail.com

Реквізити

Картка ПРИВАТБАНК:
5169 3305 2046 3859

Рахунок ОЩАДБАНК:
Код ЄДРПОУ 43538969
IBAN UA303385450000026003300357868


Призначення платежу – благодійна пожертва 
* Благодійна пожертва не підлягає поверненню

  

© 2023 Zhyvy - International Charity Fund. All Rights Reserved.